LEVH-İ MAHFUZ OKUMADIĞI HALDE İÇİNDE NE YAZDIĞINI ŞIP DIYE ANLAYANLAR KULÜBÜ

Tanrı'nın doğum günü negatif


felitsa: "saçmalama kardeşim...."
yok farklı frekansa girmişim yok meditasyon...ne diyim ALLAH ıslah etsin...

İsmail Demirsoy: "Tipik bi Burjuva Salaklığı.."
Neymiş islam buysa o kabul etmiyormuş.. valla zevk duyarız.. Cehennemede odun lazım herkesde cennet yolcusu olmayacak ya.. Ya İslamda Erirsin Ya inkarda çürürsün Yolun mezarda bitmediğini Ahirette Görürsün..

Arif Erdemli: "vay ateist vay"
ateiste bak sen kim okur senin deli sacmalarini hadi ordan hadi ordan
metinolgun deli saçmalıkları
ateist herif kim okur senin bu saçmalıklarını.bu tür yazılarla prim yapcağını mı sanıyorsun, çok yanılıyorsun bu millet ancak senden nefret eder.
yozgatlı burak özdemir ateisttir
yazdığı kitaplar da deli saçmasıdır. şuraya bak saygısız ve seviyesiz bir uslup. Allah korkusu olsa bunu yapar mı? kulağına her küpe takan, dilini her yılanlaştıran kitap çıkarırsa, basın da işte yazar derse olacağı budur.

fatih karaman: "bu deli saçmaları zaten olacak"
böyle deli saçmalarının olması çok normal tabi. kim okur bunları. Allah'ın izni ile Hz. Mehdi ve Hz. İsa'nın zuhur etmesi çok yakın. belki de ettiler de biz farkına varamadık henüz. bu tarz olayların olacağını Peygamber Efendimiz 1400 yıl önce haber vermiş. sahih hadislerde bunlar mevcut. eee inananlar için de ne güzel bir müjde. bunlar güzel bir doğumun sancıları inşaAllah.
suna deli deli kulakları küpeli
Dikkat ederseniz kulağındaki küpe kendini ele veriyor bu yaratığın. Son derece iğrenç ve mide bulandırıcı, bu kitap ancak onun hemcinslerinin memleketinde Hollanda'da gazete yanında promosyon olarak verilebilir değil satılmak.
ahmet koraltan sağ kulakta küpeler ne iş acaba
ruhunda fırtınalar mı yaşıyorsun kardeşim. her boşluğa düşen kitap yazarsa işimiz var. gitarist ateist satanist tiplemeleri bu sene moda heralde.

Haldun Durust: "bu aklini kaybetmis"
sen aklini kaybetmissin.senin psikolojik destege ihtiyacin var.bu kadarda sacmalanmaz ki.biraz saygi istiyoruz cok mu.muslumanlara biraz saygi.siz gidin kendi sapkin inanclarinizi islamiyetin adini karistirmadan yasayin.
göktuğ türkoğlu Akıl olmayınca böyle olunuyor işte...
Kim dine saldırsa adam oluyor, bir yere getiriliyor ya. alın size bir zavallı daha. Allah a isyanın sonu; hem bu dünyada hem ahirette azapla sonuçlanır. hep beraber izleyelim ve görelim.
frekans bozucu uçuş anı
arkadaşım sen git çamlıca tepesinde bir 10 dakika otur.oradaki televizyon kuleleri senin frekansını düzenlerler

Mert Guclu: "Allah islah etsin"
Allah islah etsin,Allah islah etsin,Allah islah etsin.bizim dinimiz bize sizin dininiz size.sakin sapkin inanclariniza islamiyetin ismini karistirmayin sakin.
selin okyay ben bir imzada görmüştüm bir kere
kitaplarını imzalıyor ama bir yandan da erkek hayranları onu bırakmıyordu. sevilen birisi mi dedim önce ama çok garip bir ortam vardı. derhal uzaklaştık. aman aman aman..

Nihat baran: "Allah aklını almış."
Allah bela olarak akılsızlığı vermiş kendisine. ibret olsun herkese akılsız insan nasıl oluyor görün işte.

reyhan: "deli cesareti"
BU nasıl cesaret böyle, bu ne cüret??? Daha hiçbir şey değilken seni yaratanı nasıl böyle yazmaya cesaret edebiliyorsun? şu an Allah senin beyin hücrelerinden 3-5 tanesini alıverse ve altını bile temizleyemeyecek duruma gelseni seni kim kurtaracak? şu an Allah, gözünün 41 parçasından birini bozsa, nasıl göreceksin? Sorular buraya sığmaz ama hepsinin cevabı tek; Allah senin küçük aklına sığmayacak büyüklükte ve güçte ve senin iğrenç kitabın, O'nun şanını ve yüceliğini, Kuran'a olan saygımızı ve sevgimizi azaltmaz bilakis arttırır. Çünkü Allah senin gibi adamcıkları özel olarak yaratıyor, sen farkında olmasan da bir ayetsin zaten.
saci onde ne bu cektigimiz ateistlerden
seni gidi ateist bu millet cok cekti akıl hocalarından, birde cekmesin .içlerinden sizin saçmalarınızı okumya zamanımız yok mehmet gürsoy İbretlik bir durum.İşte komünizmin sonucu. Allah ın Cehennem için yaratılmış kişilerden bahsettiği ayetin ne demek olduğunu şimdi anladım.

Hakan Keser: "Sapkin Ateist"
Kulaginda kupesi, ateist agziyla sapkin uzakdogu felsefelerini empoze etmeye calisan bu gencin zirvalariyla halki zehirlemesine dur demek lazim. Bunun gibi sapkin ateist zihniyetin kokeni milli degerlerinden yoksun genclik olusturmaya calisan sozde modern eski tufek solcularin yazilarindan guc buluyor. Bir milletin en zayif yani icinden cikacak bu tip kanserli hucrelerdir.

Kemal Yükler: "Ateiste"
Geceleri frekansa girdim dediği belli ki şeytanla gerdeğe girmesini kastediyor. Ama şeytan bile bu adamı kıskanır çünkü boynuz kulağı geçmiş şeytan bu adamın çok gerisinde kalır.

zula: "Psiko Manyak"
Senin gibi şeytanlara ne denir bilmem ama şeytanın bile senin söylemlerinin karşısında şaşkınlığını tahmin etmek zor değildir. Aptal saptal fikirlerini al başına çal allahsız kitapsız olduğun her halinden belli sen bir yarım saatini ayırıp nasıl yaratıldığını bir düşün belki beyninin çalışma hızı yükselirde gerçek olan gerçeklerden nasibini alırsın, Cehenneme belliki direk olacaksın bu konuda hedefin bayağı büyük Allaha karşı kafa tuttuğuna göre ama bişey söylim sana seni bu kadar gaza  getiren şeytanına güvenme mahşerde ilk seni satan o olacak

mert arslan: "demek nedeni buymuş"
yan komşumuzu burda görmek üzüntü verici.bir çocuğu küçükken babası tarafından yapılan taciz sonucunda ne hale geldiğini görüyoruz. yazık...

omer onde: "bir ateistten ne beklenir"
"kitaplarını imzalıyor ama bir yandan da erkek hayranları onu bırakmıyordu. sevilen birisi mi dedim önce ama çok garip bir ortam vardı. " demis bir arkadas... bu tiplere 2mt den fazla yaklasmamak lazım

ayşen kara: "densizlik. saygısızlık sanat olursa"
halk saygısını yitirirse o zaman iğrenç bir ortam oluşur. bu tip salak saygısız üsluptaki adamları halk mutlaka eleştiriyle boğmalı. bu yazarlık değil şarlatanlık. dine dil uzatmak Allaha dil uzatmak yazarlıksa tüm satanistler yazar olur.

Haldun Durust: "selin okyay dogru soylemis"
ben burda soylemek istemiyordum ama selin okyay yorumunda madem soylemis bende soyleyim cevresinin tamami erkek ve ben erkek severim erkekler bana yeter diyen bir zavalli.Allah islah etsin ne diyelim

Şafak: "Cinsel tercih kaynaklı bir kitap"
Sağ kulaktaki küpenin eşcinselliği tercih eden erkeklerin sembolü olduğunu herkes bilir. Resminde görüldüğü üzere bu yazar da tercihini bu yönde kullanmış. E yazarın durumu böyle olunca, kitabın içindekiler de haliyle öyle bir kafanın ürünü olur tabi.

sezgin ertürk: "Akılsız Ateistler ne yapacaklarını şaşırdılar"
Bir insan bu kadar saçmalayabilir. İslam yayıldıkça insanlar Rahman olan Allaha yöneldikçe Ateistler iyice çıldıracaklar. Boşuna yazmışsın bu kitabı aklı selim olan hiç kimse bu saçmalıkları okumaz.

sld: "Burak'ın gözyaşları"
bU yazarı en son Zeki Müren'in mezarının başında görmüşler, ağlıyormuş, onun zamanına yetişemediği için... Üzülme Burak, Bülent Ersoy var, Fatih Ürek var..

burak: "atıl küçük beyin"
senin gibilerinin üeysi olduğu clubler var.sen git boruunu arda öttürmeye çalış,deli saçmalıklarını kendi küçük beynine sakla.

tunç aras: "ben bu çocuğu tanıyorum."
erkek sanmıştım ben de bunu ,bizim gay bara geliyordu hep başka erkeklerle sarmaş dolaş.demek başından geçenler doğruymuş babası taciz ettikten sonra böyle olmuş.

mahsun kayacı: "kulağı her deldiren bu delik etkisiyle!"
yazıları da delik deşik. kendisini tarif eder gibi. bir de ne oluyor senin neden bayan hayranın yok kucaklaştığın. nasıl bir yola düştün de dini imani değerlerle alay edebiliyorsun? yazık yazık

Atilla Turkeri: "BURAK ÖZDENSİZ ve SALMAN RÜŞDİ GERÇEĞİ.."
Kendini yazar zanneden ne dediğini bilmez Burak ÖZDENSİZ isimli bu kişi mukaddesata ve inançlara saygıyı hiçe sayarak Salman RÜŞDİ yolunda hızla ilerlemektedir.Diyanet İşleri ve İçişleri Bakanlığı'nı aziz Türk Millet'inin manevi değerlerini hiçe sayarak ticari bir rant elde etme peşinde olan bu ateist hakkında cezai bir işlem yapmılması için göreve çağırıyorum.Mukaddesata saygı ve hürmet etmeyen kimse, ruhu sönmeye başlamış, yüksek duygulardan yoksun kalmış, gaflet içine düşmüş bir insan demektir. İnsanlık değerini kaybetmiştir.Varlığının bir anlamı yoktur.Bu kendini bilmezin Salman RÜŞDİ'den hiç bir farkı yoktur.Sorumluluk sahibi laik, demokrat,aydın ve sorumluluk sahibi bir Türk Genci olarak bu konunun ivedilikle çözülmesi için yetkili mercilerle görüşmeyi kendime vaizfe bilirim.Ve bu yazıyı okumuş olan herkesin de aynı şekilde duyarlılık göstermesini ve bu şahsı protesto etmesini temenni ederim.

sanver ata: "Allah korkusu olmayan biri herşeyi yapar."
yorumlardan belli oldu. gerçekten Allah korkusu yoksa insan her türlü pisliği menfaat için yapar.para için kendilerini satan biri.Allah ıslah etsin.

macit sağlam: "farkli frekansa girmiş! eyvahlar olsun!"
yazık. hollanda da böyle farklı frekanslara girenler var. demekki baya durum vahim. çok girdiyse böyle olmuş olması normal.

salef: "Kafasız"
Senin derdin ne Allah aşkına böyle kime savaş açtığını sanıyorsun eşcinsel manyak tipin seni eleveriyor

ata akman: "cilveliyim nick i ile yazan çocuk neber?"
bütün gay klubü senin ünlü olacağını anlamıştı zaten.en sonunda iyi bir erkek buldun galiba, kitabı yayınlatmışın.

budtti dobra: "inkar sehveti..."
Bu kisinin ifadelerinden inkarcinin duydugu sehveti fark etmemek mumkun degil, tipki escinsellerin isledikleri buyuk gunahin sehveti gibi...

remzi sefir: "bu gencin basina kucukken kotu bisey gelmis"
Yuzundeki o bakis , bu gencin gecmisi ile ilgili izler tasiyor ve bu izlerin nedenide cocukluk yillarinda yasadigi bazi kotu olaylar olsa gerek. Malum olaylar zihin dunyasini karartmis ve onu sapkin cinsel tercihlere yoneltmis. Zeki muren ve bulent ersoy hayrani olan ,onlarin sarklilariyla huzur bulan kisiden ancak boyle bir eser beklenir.

srek: "zalim"
Yarın Ölmeyeceğine nasıl olursun Emin, Genç bir delikanlının tabutu geçti demin... Bunu oku aklın başına gelir belki...
Atilla Türkeri Burak ÖZDENSİZ ve Salman RÜŞDİ Gerçeği
Burak ÖZDENSİZ Salman RÜŞDİ yolunda hızla ilerlemektedir.
cumhur cumaali romantizmin sonu,zeki muren yolu
gozde isik kalmamis,kafa karisik, ifade bozuk. Bu yazdiklari deli sacmasi ve cinsel sapkinligin hezeyanlaridir. Dengesiz ruh halinin verdigi etkiyl soylenmis rastgele sozlerdir.

hulya: "Seni yaradana saygı duysan iyi olur"
Bu yüce din senin gibi ne Ebu cehiler gördü..Firavunlar,Ebreheler,Karunlar,onların savundukları şey ile seninkinin arasında pek bir fark yok ne dersin sonunuz hakkında bir fikrin varmı yoksa sen dahamı iddialısın cehennem konusunda

suna: "kemik vermek isterdim"
Sapık manyak sen okumayı yazmayı biliyormusun..Yada neyi okuyup neyi yazdığını biliyormusun İslamın yükselişi belliki salyalarını akıtmana vesile olmuş...

Aynur Elan: "kitap kime ait?"
Eve kapandığı 2 yıllık dönemde yanında onunla birlikte eve kapanan kendisinin uzatmalı erkek arkadaşının adını ve bu kitabı birlikte yazıp yazmadıklarını kamu oyuna acıklasın....ip ucu kamu oyu o kisiyi ucuk sanatçı ve modacı olarak iyi tanır. Paşa Malkoçoğlu Şeytan kitap yazdırmış...
Bu haberi okuyunca, şeytanın bazı insanların bir tarafına parmak atıp, onları dilediği gibi nasıl saptırdığını görüyoruz. Herşeyden önce şunu belirtmem gerekir ki, ALLAH doğurmamış ve doğurulmamıştır. Ezelden beri vardır ve ebediyyen olacaktır. Şeytanın bu tarz kişileri kullanarak, bu tarz kitaplar yazdırması ve insanları sapkın inançlara yönlendirmeye çalışması normaldir. Bu şeytanın karakteridir. Bunlar bizlere ibret olması ve deneme olması içindir. Şeytan bu faaliyetlerini yapmak için Allah'tan süre istemiştir. Yüce Allah'ta ona bu süreyi ve izni vermiştir.

recep ak: "burak gay olmayi secen bir sanatcidir"
Terbiyesiz ve ahlaksiz hayati ile genclerimiz icin kotu bir ornek ve vatanimiz icin bir yuzkarasidir. Gay olan bu kisi insanlarin kafasinda,ayni kendisi gibi bulandirmak istemektedir.

murat ergezer: "AHMAK bunlar"
gecenlerde yazmistim... MOON olmadi SIENTOLOGY yemedi SECRETE geldi sira diye. birden FREKANS atlamisiz TRANS yok mu bilader...

yavuz: "Aklından zoru var galiba"
gençlik nereye gidiyor belli değil ahlaksızlık diz boyu sağlıksız çirkin iliişkiler içinde olan bu kişi tüm türk gençleri için kötü bir örnektir. Basının her kitap yazanı yazar olarak tanımlaması değerli yazarlırımaza yapılmış bır saygısızlıktır. Ya Allaha inanıyorsundur ya inanmıyor bu tarz gereksiz safsatalar ileri sürmek çok ahmakça bir davranış.

mehmet ekinci: "Bunlar uc kurusluk adamlar"
Bu tarz adamlar ancak hayatinda dinle bulusmamis kisileri kandirabilir, bu adam Allah i sevse bu sekilde konusabilirmi,bende malkocogluna katiliyorum, seytan yazdirmis kitabi cocuk ta anlayamamis, seytan islami bozmak icin boyle gay sanatci turkucu tarzi adamlari kullaniyor,bunlar biryere gelememis adamlar baksana ben yapmadim etmedim tarzi eminim roportaji yapan bu cocuk kafayi yemis demistir

Pasheco: "Nişantaşının Utancı!"
Kendisi lisede de homoseksuel oldugu için ben kendisiyle görüşmem. Ancak ortak bir arkadaşımız, Burak'ın reklam sektöründe başarızı olduğu ve 2005 yılında "Kocam" diye adlandırdığı Adanalı bir işadamından ayrıldığı için bunalıma girdiğini ve 1 sene boyunca eve kapandığını bana anlatmıştı. Sanırım artık, saçma sapan kitaplar yazıp, gizem adamı takılarak dikkat çekmeye çalışıyor.

Ramazan Gunes: "Sorunlu cocukluk"
Sorunlu bir sekilde buyuyen genclerin topluma adaptasyonunda buyuk sikintilar yasaniyor. Bu garibanin da mahallemizde 4-5 homoseksuel gencin tacizleri sonucu ne hale dustugunu gorunce gercekten icim parcalandi. Basinda aciyip yardim edecegine iyice canak tutuyor. Kulaginda kupesiyle homoseksulligin batagina dusmus bu cocuga yardim eli uzatin.

Pasheco: "Flash Haber"
Bu haber üzerine, eski lise arkadaslarimi aradim ve Burak hakkında bilgi topladım. Kendisi son 3 yıldır, E.Y. isimli birinin müridiymiş. E.Y., sapık dini inançları yüzünden, gerek ailesi gerekse yüce Türk toplumu tarafından dışlandığı için Amerikaya kaçan bir düşünce! adamıymış. Şimdi bu kitabın sırrı ortaya çıktı... Amerikan frekansından yayın yapan, ve chat leşerek bu kitabı yazdıran....

seliba: "Arsız"
Yüce dinimiz islama yıllardır kimler saldırmadı ki Ama yÜCE Allahın bir vaadi var ve o asla vaadinden dönmez SEN ve Senin gibiler sadece sapkınlıklarınızı yazabilirsiniz bence senin yazacağın ve konusu alanında tek uzman olduğun konu homoseksüellikle gelen hastalıklar olmalı malum bu......... alışkanlık sende de var bildiğimiz kadarı ile..

hüma: "Yazıklar Olsun"
Senin öldükten sonra nerde yıkayacaklar ve cenazeni nereden kaldıracaklar sabırla bekliycem Allah izin verirde ömrüm olursa ama senin gibiler bizide öldürür

Tanrı'nın doğum günü okumayanlar yorumları:

İSİMSİZ
HİÇ BİR MÜSLİMAN NE KAFİRLERİN,NE ERMENİLERİN,NEDE HİRİSTİYANLARIN DİNİYLE VE DEĞERLERİYLE ALAY ETMEZ VE OLMIYACAK MİSALLER VERMEZ SİZİN DERDİNİZ NE ? AMACINIZ NE ? NEYİN PEŞİNDESİNİZ ALÇAKLIĞINMI ZATEN ALÇAKSINIZ UĞRAŞMANIZA GEREK YOK ...NESİN SEN BİLMİYORUM AMA BU ADİCE YAZILARINDAN VAZ GEÇ VE O DEĞERSİZ KİTABINIDA TOPLAT ...ANCAK MİDE BULANDIRIRSIN ORTALIĞI KARIŞTIRMAYADA ÇALIŞMA ...BU ARADA SEN NESİN HANGİ DİNE MENSUPSUN YOKSA BİR DİNE MENSUP DEĞİLMİSİN AÇIKLARMISIN SEN NESİN ?

M-rah
SAÇMA..BÖYLE ŞEYLERLE UĞRAŞMAYIN.. ZİRA ADAMI ŞİRKE KADAR GÖTÜRÜR...

İSİMSİZ
HAREKET BAŞLADI BİLE BURAK,SEN YAZINLA DEĞERLERİMİZLE ALAY ETTİN HAKARET ETTİN ALLAH SENİN ALAY KONUN OLAMAZ BUNUN AFFIDA YOK...BEKLE BİZİMKİ MUTFAKTA PİŞMİYOR HAZIRDA BEKLİYOR ...

GEL TÖVBE EYLE
BURAK ! SANA OLAN KİNİM GÜN GÜN BÜYÜYOR BURAK SOR BAKALIM DONA NA NE OLACAK BU İŞİN SONU. MERAK ETME BENDE SÖVMİYECEĞİM,KÜFRETMİYECEĞİM YADA HAKARET ETMİYECEĞİM ... GEREKTİĞİNDE HAYATIMI ORTAYA KOYAR VE SANA HESAP SORARIM BURAK. AMA KÜFÜR ETMEM HİÇ ÜZÜLME ...BEKLE...VE YAŞA ANI... SEN DONANDAN İZİN ALMIŞSIN NASILSA. DONANLADA VEDALAŞMAYI UNUTMA OLURYA HAYAT BU KISA NEDE OLSA... DİNSİZ YADA ATAİST OLMAN ALLAH'A HAKARET VE ALAY ETMENİ GEREKTİRMEZ BURAK GEREKTİRMEZ... BUNA MÜSADE EDİLMEZ BU YAZILARININDA AFFI YOKTUR...BAK BİZ MÜSLİMANLAR OLARAK SİZ KAFİRLERLE ALAY EDİYORMUYUZ SÖYLE EDİYORMUYUZ BURAK .. BAK HALEN SANA HAKARET ETMEDİM YADA KÜFÜRETMEDİM GÖRDÜNMÜ.. ALLAH KADIR'DİR,HAKİM'DİR VE BÜTÜN NOKSANLARDAN MÜNEZZEHTİR BUNU AKLINA YAZ BURAK VE OTUR DÜŞÜN HAYATI DÜNYAYI YAŞAMI NASIL VAR OLDUĞUNU KİM TARAFINDAN YARATILDIĞINI NERDEN GELDİĞİNİ NASIL DOĞDUĞUNU DOĞURULDUĞUNU VAR OLDUĞUNU OTURDA DÜŞÜN ÇİÇEKLERE CAN VERENİ AĞAÇLARDAKİ MUCİZEVİ YAŞAMI ARILARDAKİ SIRRI DÜŞÜN VE BÜTÜN BUNLARIN NASIL OLUŞTUĞUNU DÜŞÜN VE ALLAH'I BUL VE ONA İMAN ET !!! BEN DÜŞÜNÜYORUM SENİ! HEP AKLIMDASIN SENİ VE O YAZILARINI DÜŞÜNÜYORUM VE KİNİME GEM VURUYORUM TAKİ SABRIMIN TAŞTIĞI ANA DEK KİM BİLİR BELKİ BİR GÜN KARŞILAŞIRIZ O ZAMAN NE SÖYLEYECEKSİN DONA NA ?SAHİ Bİ SORSANA DONANA BU YAPTIĞIN DOĞRUMU HA NE DERSİN BURAK Bİ SOR DONANA.BU AEADA DONA KİM ? BEN SORDUM BİR BİLENE BEN SORDUM KALBİME BEN SORDUM ZİHNİME DOĞRU OLMADIĞINI SÖYLEDİLER BİDE SEN SOR AKLINA KALBİNE BİR BİLENE... AMA BEN SANA GELECEĞİM BURAK BENİ BEKLE BEN YANINDA OLU VERECEĞİM KARŞINDA DURUP GÖZLERİNİN İÇİNE BAKACAĞIM VE TEK BİR KELİMEMİ DUYACAKSIN VE ARTIK SEN ÜNLÜSÜN BU ARADA BAK SİTEN ÜNLÜ OLUR BELKİ.. NE DERSİN GAZATEYİN TRAJIDA ARTAR O GÜN MANŞETLERDE RESMİN BOY BOY ÇIKAR ARTIK SEN ÜNLÜSÜN BURAK AMA SADECE BU KAHPE DÜNYADA... BU ARADA BEN FANATİK DEĞİLİM BURAK!! ALLAH'A VE RESULUNE VURGUNUM AŞIĞIM ANLIYACAĞIN HAYRANIM VE ÇOK SEVİYORUM ÇOOOOKKK SEVİYORUM BURAK. SENİN TAHMİN EDEMİYECEĞİN KADAR SEVİYORUM ONUN İÇİN NE GEREKİRSE GÖZÜMÜ KIRPMADAN YAPARIM VE SEN BENİM SEVDİĞİMLE ALAY ETTİN BURAK BEN SENİ GÖRDÜM BURAK,SENDE BENİ GÖR ...

Abdullah
TANRI'NIN DOĞUM GÜNÜ DİYE BİR ŞEY YOKDUR, OLMAYACAKDIR. Tanrı yaradan anlamına gelir, Fakat Yaradanın İsmi Dona deil allahdır. Allah (c.c) Hiç bir Zaman İnsan Suretine Girmeyecekdir. Kitabı İyice Okudum, Gercekden İçindeki İslam kelamı Düşük İnsanları, HristiyanLığa Özendirecek kadar etkileyicidir. Yöntem ise 99 doğru, 1 yanlış Yöntemidir. Allah İçin Kendini Feda eden, Dünya İLe bütün ilişkisini Kesen İslam Alimleri Neden Bu Konuda Hiç bir Söz etmedi ? Yazar Alimlerden Dahamı Yüce idi ! Allah Ebediyyen Vardcak. Allah'a Doğdu suretini vermek, Allahı Küçümseyici bir Tavırdır. İslam'ı zayıf İnsanlar için, Yapılmış bir Tuzaktır. Düşün ki ! Bu Kitap Benzeri 100 Kitap yazılsa; Edebiyyatı Ve (Felsefesi) Yüksek Derece'de Etkileyici bir yapım, Ve her Kitapda 99 doğru 1 yanlış Olsa ! bütün Kitaplar 100 yanlışı oluşturur. Ve bu 100 yanlış, İnsanlığı Dinden uzak, Kafirliğe Ve Sacma Sapan Bağtıl inançlara sürükler. Sonuç İtibari ile, Yazar Hedefine ulaşır. Yazar Para, Nam, Şöhret Kazanır. İnsanlık Capında, Peygamber Rütbesi alır. Ve Yazmış olduğu kitaba Kur'ân'ı kerîm yeri kazandırılır. Fakat ; Hiç bir Kitap Kur'ân'ı kerîm Değerini alamaz. Kur'ân'ı kerîm Kadar gerceğe Bağlı olamaz... Yazar ise; Peygamber isminin Tek 1 anlamı ile yanyana gelmez, Tamamen Dinden Uzak Firavun Örneği bir Din düşmanı Haline gelir. Yazar Gerçekleri Bilmiyormu Sanki ! İslamı Tüm İçeriği İle biliyor Ki ! İçindeki İlm iLe 99 Doğru 1 yanlış yapıyor. Bildiği Halde Bu yolda ilerliyor. Firavun Da İslamı Tam anlamı İle Bilğidi halde Ben tanrıyım dedi, Bir Sürü İnsan Ona Tanrı Dedi Fakat Ölürken İslama geldi, Sizce Ölümlü bir Tanrı varmıdır ! Ey İnsanlar ! Siz Tanımadığınız bir Yazarın Getirdiği İslam İle Deil, Şehit Olmuş Dedelerinizin İslamı İle yaşayın. Ya Öldüğünüzde ? Türkiye İslam ülkesi deilmiydi ? KuLağında Küpesi Ve Topsakalı İle, Türk'lük ve İslam ile alakasız olduğunu suratına yansıTan bir insandanmı ögrendiniz İsLaMı ? Diye Sormazmı yarab.. Ve ben.. 15 yaşında Bir Yurt Öğrencisiyim. İslam'ın Gerçek Dostları ile el ele yanyana yetişmekteyim. Sizki 40 yaşını Geckin insanlarsınız; 2 Felsefe kitabına mı kandınız ! Ve size Şimdi Soruyorum ? allah İnsan suretine girermi ? allah msn'de Konuşarak, Kendine Dona adını verirmi ? allah doğarmı ? Yazarın iyi bir açığı, Kitap'ta İnsan, isteği İle Herşeyi Başarabildiği yazıyor. Yazar Toplum icersinde allahın İmajını deiştircem diye bağırıyor. Değiştireceğim ; Kelimesi kesinLik içeriyor. Ve gercekten insanları etkiliyor, Ve İstediğini yapıyor. YANİ (ALLAH İLE İLİŞKİSİ OLMADAN) BUNU BAŞARABİLİYOR. YANİ İNSAN İSTEYİNCE ; ALLAH'LA KONUŞMUŞ GİBİ TAKLİT DE YAPABİLİR, 99 DOĞRU 1 YANLIŞ İLE İNSANLARI İsLAMDAN UZAKLAŞTIRABİLİR, ALLAH'I İNSAN SURETİNDE GÖRDÜĞÜNÜ, OLABİLECEK SAHTE SÜSLERLERLE CEVRİLMİŞ BİR KANITLA; GERÇEK GÖRÜNÜMLÜ SAHTE'Yİ İNANDIRABİLİR. -VE HER İNSAN BUNA KANABİLİR. Peygamber efendimiz (s.a.v) ; 1 kez yapılan hatadır, 2. cisi aptallıktır, Buyurmuştur. DOSTLARIM HEPİNİZ KARDEŞİMSİNİZ; Hiç birinizin yanlış yolda ilerlemesine musade edemem. Bana birazcık Güvenmiş iseniz; Benimle aynı yolda ne dersiniz. Allah yolunda... Muhammed Mustafa (s.a.v) yolunda... Kur'ân'ı kerîm Yolunda... kardeşlik yolunda... Gerçek İslam yolunda... İnanacağınız, güveneceğiniz Ve sığınacağınız Tek kitap olsun Kur'ân'ı kerîm. Allah İnsan Suretine girmeyecekdir. Peygamber efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) allah (c.c) tek vekili'dir. Kur'ân'ı kerîm ise İslamı Bütün gercekleri ile anlatan tek kitap'dır. Ve son olarak ! Tanrı'nın Doğum Günü; Kitab'ının Özetinden, acıklamalar Yaptım ve örnekler verdim. Yeryüzünde işler hiç iyi gitmiyordu. ( Olayları Düzensiz bir biçimde Yönetircesine Etkileyici cekici bir Giriş) Dünya gergin, insanlar mutsuzdu… ( İnsanlar Kendi Dertlerinin Sebebidir, Hiç bir İnsan allah'ım dünyaya mutluluk dağıt diye dua etmemiştir) Artık zamanı gelmişti… ( Zamanı gelecek tek Çare Kıyamet günüdür ) Tanrı, imajını değiştirmesi için bir reklam ajansıyla anlaştı. ( Bir Şair Bunu yazıyor İnanıyorsunuz ! Sizce Böyle Bir şey olabilirmi ? Allah reklam ajansı olmadan istediğini yapamazmı ki ? yada allah insanmıdır ? ) Genç reklamcı ile chat’leşmeye başladılar. ( Sizcede Saçma Deilmi Kardeşlerim ) Çocuk, “Nasıl olur da Tanrı insanla chat yapar? ” diye sordu. “Musa ile çalılıklar arasından konuşmuştum, seninle de internetten yazışıyorum. Şaşılacak bir şey yok” dedi. ( alakası ne ? "Şaşılacak bir şey yok" Diyince İnanmışmı? Örnek ; birinizle chatleşsem ve Ben tanrıyım desem, Oda bana sorsa Nasıl chatleşir tanrı diye, Bende aynı Cevabı versem inanırmısınız? Yada Bunu insan oğlu yazamazmı ? allah onları yazacak parmağı banada verdi Ve Şükrediyorum. ) 'TANRI'NIN DOĞUM GÜNÜ', böyle başlıyor ve her sayfasında okuyucusunu biraz daha içine alarak kendine hapsediyor. ( Uzman Yapımı Etkileyici Edebiyyat Ve felsefe eseri ;) ) Güzeldünya Kitapları'nın ilk eseri olan bu kitap, saatler süren bir chat'ten sonra müthiş finaliyle kişiyi kucaklıyor, hayata bakışını baştan aşağı değiştiriyor. Kimine göre roman tadında bir araştırma, kimine göre NLP'nin ulaştığı son nokta, kimine göre bir tür tefsir ya da hayat bilgisi kitabı. Adını ne koyarsanız, o. ( Adını Din Düşmanı Koyalım o zaman ! Oda olabilir acıklamıssın işte. Ve Hayata, İslama Bakışı Değiştirir Tabi Şairin amacı bu ya zaten ! Gerçek İslamdan Uzak, Gerçek Görünümlü Sahteyi Reklamlamak deilmi ? ) 'Nereden geldim, nereye gidiyorum? ' sorusuna bu kadar açık ve yalın cevap veren bir eser yazılmadı. ( Kur'an'ı kerim'e Hakaretmi Bu Kardeşim, Bilesin kitaplar Arasında Ondan iyisi yoktur.) 'TANRI'NIN DOĞUM GÜNÜ', Burak Özdemir'in üçüncü eseri. ( birden bire oluşan bi yazar deilmiş demekki, Yetenekli bişeyleri becerebiliyor kandırabilmeyi mesela ! ) 'Yıl 2102' ve 'Türklerim Diken Diken Oldu' kitaplarını bir solukta okuyan tiryakilerinin bile tüylerini diken diken edecek bir eser, 'TANRI'NIN DOĞUM GÜNÜ'… “Ya sonra? ” sorusunun kitabı… *** Kainatın en deneyimli metin kodlayıcısı Tanrı, kitabı Kur’an’a yerleştirdiği kriptoları bu kitapta birer birer deşifre ediyor. 19’un üzerindeki gizem perdesini kaldırıp kader denklemini çözüyor, “cehennem”i açıklıyor: “Cennetten kovulmadığın gibi cehenneme de sürülmeyeceksin. Yer, gök ve ikisi arasındakiler… Tüm bu yatırım, senden bir günahkâr yaratmak için değildi.” (işte en önemli bölüm. 1. Kur'an'ı kerim herşeyi acık ve net bir şekilde acıklamıştır. Fakat sır içerdiğini söyleyerek, Okuyuculara acıklanacak ve öğretilecek bişiyler olduğunu Resmen Söyleyerek, Ve Bu sırları Kendine Göre İyi bir Edebiyyat ile acıklayarak Birşeyler bildiğini Kanıtlamaktır amac. Peki ya ! Nerden biliyorsun Ki Sırları Doğru acıkladı ? Nerden biliyorsun ki Sır var! Ya Yoksa ? Her söyleyenin Sözüne İnanırmısın Unutmaki O'da bir insan ) *** İlk defa “internete” işaret eden ayet… Hastalıkların ilahi şifa kaynağı… Kur’an’daki Reiki… Başörtüsü ayetinde bugüne kadar fark edilmeyen ayrıntı… İslami terör algısında Üsame bin Ladin denklemi… İsa’dan haberler, “Deccal”in kimliği… ( Bu Bölüm İse; 99 doğru 1 yanlış yöntemi Unutmayın ) Müthiş tespitler: -Dinlere alerjisi olan insanlar laik olamaz. Çünkü, laiklik dünyada dinler varolduğu için var olmuştur. Dinler olmasaydı, dinle devlet işlerinin ayrılması diye bir konu da olamazdı. -En büyük aşk, en çok öğrendiğin ilişkidir. Sende etki bırakmayan, adını bile hatırlamadığın ilişkiler ise öğrenemediklerin... Aşk, öğrenmektir. Aşk, birlikte öğrenmektir. - Piyangoda ikramiye, bilete değil kişiye çıkar. 10 tane bilet alman bir şey değiştirmez. Sana çıkacaksa, sana çıkacaktır zaten. Para, sana öğretmen olarak tayin edilmediyse büyük bir servete ihtiyacın da yoktur. -Ateist olacaksan da sağlam bir ateist ol. Bunu bin yıllık klişelerle değil sana yakışan daha diri argümanlarla yap. Sana tezimi anlatıyorum. Bunları, tezin ne olduğunu bilmeden, iyi bir anti-tez yaratamayacağın için yapıyorum. Derin şüphelerin cevapları: -Sünnet hareketi, Kur’an’ın yalnızlaştırma planı mı? -Bebekken ölenler Tanrı’ya isyan etmeyecek mi? -İndigo çocuklar ve ardındaki enteresan sır… -Gerici enerji İslam’a izinli mi sızdı? Ahirzaman sınavı bu mu? ve 99 doğru 1 yanlış yöntemi Asırlardır, islam Din'inin aleyhine işlemişdir. Fakat İslam öyle Bir dindirki, Yıkıldığı an Kıyamet Kopar... Ve Kıyamet Gününe Kadar İslamdan uzak Kişiler Tarafından Bu Tuzak İşletilecekdir. Yanlış anlamayın ama Banada Küçükken, Büyük sandıklarım; Şu evde yedi cüceler var derdi, Hemen arkadaşlarla koşardık. Yedi tane taş cıkmazdı ;) Selametle kardeşlerim, Doğru yolda ilerlemeniz dileğiyle.. Allah'ın salât ve selamı Peygamber efendimiz'in ve O'na yakın olanların üzerine olsun.

(W)(W)(W)
okumuş cahillerden korkulurza zararı Müslümanlaradır sende korkarım zararı kendine yapıyorsun sen okudunda haşa ALLAH cc cafede çet yapıyor dedğin cürretle ALLAH cc san bul belayı hakaret ama tanrı demenizi size yakıştırmadım nasıl Müslümansın senmn yaş kaçta kafatutuyon akıldersin kendi fikrini yada idoolojisini sırf islama lekelemek için yapılan oyunlardır sende bunlara alet olmaya adauy olmuşsun.. bilinçlü islami bilipte islamdan haberdar olmayan akla şaşrım tanrı islamda yeri yok biz ALLAH cc deriz günü gelir tövbeye gelmessen bulursun musibet ateist ve dinsizlere ne anlatsan boş zamanımızı öldürüyor.. sizlerin böylelerinin ancak kellesi uçar biliyonmu. ulan bana bak sevmek öyle değil sevmek ALLAHcc iman etmekle olur halis müslümanın sevgisi başkadır..

AĞLAMA KARANFİL
ataistmisin kafirmi, attı tepemin tası, büyük bir saçmalık.. ben senin müslüman olduğunuza İNANMIYORUM. YÜCELER YÜCESİNİ ALET ETTİĞİNİZ YAZININ ÖNCE ÜSLUBUNU DEĞİŞTİRİN. SİZ MÜSLÜMANA TANRIDAN BAHSEDİYORSUNUZ. BU NE YAMAN ÇELİŞKİ, MÜSLÜMAN OLDUĞUNUZU SÖYLÜYORSUNUZ.. AHİRETTE GÖRÜŞÜRÜZ.. RABBİM HESAP SORUYORMU SORMUYORMU.. LAN SEN MANYAMIŞSIN, TAM OYNATMIŞSIN.. KENDİ HALİNDE İSLAMI YAŞAYANLARDAN UZAK DUR. KİMSEYİ GÜNAHA SOKMA.. sen bilinçli olupta dinden uzaklaşan şer sin.. HAMD OLSUN Kİ RABBİM SENİN GİBİ DÜŞÜNDÜRMÜYOR BİZE YAŞADIĞIMIZ BİZE YETER.. ALLAH TAN KORKMAYAN SİZLER GİBİ KAFİRLERDİR.. SEN BİR KÖPEKSİN HEMDE KALIPLAŞMIŞ DUBLE KÖPEK HATTA DAHA AŞAĞILIK BİR MAHLUK… SEN NURUNU ŞEYTANA TESLİM ETMİŞSİN…

DADAŞ
sizden bir ricam var boş işlerle meşgul olmayın insan önce kendini sorgulasın kendi yapısındaki mükemmeliyeti görünce iman edip Hakk'ı tanıyacaktır.

yasmin
tanrının doğum gününü tayin etmek gibi bir ayrıcalığa sahip olduğunuzu düşüneceksiniz bir süre sonra...siz kimsinizki tanrı size böyle bir ayrıcalık versin. henüz kendi kimliğini bile oluşturamamış bir çok mezhepi dini barındıran bir toplumda yaşıyoruz ve benliğini henüz oluşturmamış bir çok genç için tehlike arzediyorsunuz. daha üüzüleceğin bir çok cümle kurabilirim sana..ama körpeliğinize bırakıyorum...ve tavsiyem mistik yaklaşımlarla insanların kafasını karıştırmaya kalkışmayın...dediğim gibi henüz benliğini oluşturmamış bir çok insan var...ben sizi yargılamam düşüncelerinize de saygı gösteririm bana zarar verdiğinizide asla düşünmem çünkü benim izin verdiğim ölçüde hayatımda varsınız.ama bir çokları buna henüz hazır değil...

\\\\\ DÜNYA \\\\\\
tanrı cümlesi yanlış çünkü hz.ömer anlatır 1 kızımı toprağa canlı canlı gömerken çok ağlarım düşündüğümde ve der ki tanrı dıye pasta ekmek yaparlarmış ve acıktıklarında yerlermiş buna çok gülüyorum dıyor.

selman
herşey senin bildiğin gibi olsaydı cehennemde kimse olmazdı..
ölürken cehenneme hoşgeldiniz yazısını okumazsın umarım…
allah seni affetsin inş..

MARİF CAN
GEL TÖVBE EYLE
ALLAH’IM BÜTÜN KULLARINI AFFET VE HİDAYET NASİP ET MÜSLÜMANLARA DÜNYADA VE AHİRETTE AF VE AFİYET NASİP ET…(AMİN)
YAZAR EFENDİ: TANRI DİYE ALLAH’I KASDEDİYORSAN MESAJIMI OKUMAYA DEVAM ET !
MÜTEVAZİ GÖRÜNMÜYLE İNSANLARI ETKİLEMEYE ÇALIŞAN VE İYİ GÖRÜNTÜ VEREREK HAKLI OLMAYA ÇALIŞAN YAZARA CEVABIM ismi dahi KÖTÜ olan bir kitabı okumadım okumakta istemem.
NEDENİNE GELİNCE;
Gördüğüm kadarı ile halen Tanrı diye ALLAH’I kasdediyorsanız ALLAH ASLA Doğmadı ve ASLA Doğmaz..
HALEN BUNU ANLIYAMAMIŞ, SÖZDE BİR YAZAR KUR’AN-I YORUMLAMAYA KALKIYOR. KALDIKİ KUR’AN I YORUMLAMAK KİM SEN KİM?(ÖNCE KENDİNE İYİ BİR BAK AYNADA )
DAHA ALLA’IN DOĞMIYACAĞINI ANLAMAMIŞSIN ARAPÇADA BİLMİYORUM DİYORSUN YA SEN ! NE YAPMIYA ÇALIŞIYORSUN ? İLMİN VARMI ?, ARAPÇAN VARMI ?, SADECE ÖĞRENDİĞİN BİR KAÇ KELİMEYLEMİ YAZIYORSUN ? KİTAP YAZMAK BU KADAR BASİTMİ ? BİR ALİM ÖMRÜNÜ VERİRKEN BİR KİTAP İÇİN, SENİN ARAPÇAN YOK İLMİN YOK SADECE BİLDİĞİN BİR KAÇ KELİME HEPSİ BU ÖYLEMİYA SONUÇ ?
YAZIK ETME KENDİNE İLİMLE OYNANMAZ ALLAH’IN KUR’ANI-NI YORUMLAMAKTA ÇOK CİDDİ BİR İLİMDİR HATAYI ASLA GÖSTERMEZ FETFA VERMEKTE SANA DÜŞMEZ İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRMA GİDECEKSEN CENENNEME KENDİNE YOLDA ARAMA SADECE KENDİN GİT …
DİNLE;
ALLAH her zaman vardır VE VAR OLACAK HAY OLAN HAKkın hayatı BAKİdir ve öyle kalacak BUNU DİL SÖYLER * KALPTE TASDİK EDER AKSİ SÖZDEN ALLAH’a SIĞINIRIM…
EY ‘ İLİM VE DOĞRULARI ÖĞRENMEK İSTEYENLER;
ALLAH DOSTLARINA , ALİMLERE VE İLİM EHLİ OLAN İNSANLARA SORUN VE ÖĞRENİN …
Bunları anlamakta zorlananlara tavsiyem AHİRET-İ düşünün ve kurtuluşu olmıyan hesap gününü unutmayın ve ona göre reklam ve KİTAPLAR yazan…
ZALİMLER İSTEMESE DE ALLAH NURUNU ELBET TAMAMLIYACAKTIR…
UNUTMAYIN !
HENÜZ KİTABINA İSİM VERMESİNİ BİLMEYEN , ALLAH’IN VARLIĞININ EZELİ VE EBEDİ OLDUĞUNU İDRAK EDEMEYEN VEYA ANLIYAMAYAN BİRİNİN NE İLMİNE NEDE YAZDIĞI KİTABA GÜVENİLİR BUNU ASLA UNTMAYIN VE BOŞ AKLINIZIDA KARIŞTIRACAK İŞLERLEDE MEŞGUL OLMAYIN …
EY YAZAR ‘ BANADA KÜÇÜK BİR CEZA VER VE BU YAZILARIMI SİTENE AYNEN YAZ…
***BU ARADA SENİ ALLAH’A HAVALE EDİYORUM…***

Eyüp
edebiyatçı zihin yatağında türeyen sahte tanrı: DOna
Allah onunla rızası peşinde olanları selamet yollarına iletir ve onları izniyle, karanlıklardan aydınlığa çıkarıp kendilerini dosdoğru bir yola iletir (maide 16)
Edebiyatçı zihin yataklarında türeyen "mecaz" haşere tanrı ise önce türeteni sonra okuyup etkileneni sokan zehirli böcek gibidir. Çünkü mecaz ile gerçek daima birbirine karışır. Mecaz'ın güçlü olmasının sebebi de budur. Hangi konuda mecaz yapılamayacağı konusunda kafan karışıksa sana kısa bir misal vereyim. Kibirlenip hemen cevaplar aramadan düşünürsen bu misali anlarsın: Aranda saygı ve sevgi ilişkisi olan bir arkadaşını sürekli olarak onun nefret ettiği ama senin "mecaz" ve şaka olarak gördüğün sıfatlarla çağır. Gör bak bakalım onun arkadaşlığından eser kalıyor mu? Şimdi de Allah ihlas suresini niçin indirmiş bir daha düşün. Bir de şu ayetleri düşün:
Onlar, "Rahmân bir çocuk edindi" dediler. Andolsun, siz çok çirkin bir şey ortaya attınız. Rahman'a çocuk isnat etmelerinden dolayı neredeyse gökler parçalanacak, yer yarılacak, dağlar yıkılıp çökecektir! (MErYEM 88-89-90)
Hayat uzak bir gezegende olsaydı ve kur'an oraya inseydi de içinde hesap ve cezanın "dünya" denen bir yerde olacağı söylense idi o zaman sen "dünya"nın bir "iletişim kavramı" olduğunu iddia ederdin. Umarım bir gün "iletişim kavramı"nın ne olduğunu gerçekten kavramak durumunda kalmazsın. Senin kesin bir bilgin yok. Sadece öyle zannediyorsun.
"O (azap) gerçek midir?" diye senden haber soruyorlar. De ki: "Evet, Rabbime andolsun ki o elbette gerçektir. Siz (bu konuda Allah'ı) âciz kılacak değilsiniz." Yunus 53)
Anlamıyorum böylesine açık bir ayet karşısında nasıl yanlış yorumlar yapabiliyorsun: Ey Muhammed! kullarıma, benim elbette çok bağlayıcı, çok merhametli olduğumu, azabımın da elem dolu azap olduğunu haber ver. Hicr 50. İnanmıyorsan o ayrı konu. "İnanmıyorum" der çıkarsın işin içinden. Ama ikili oynama. Demek o elem dolu azap bir "iletişim kavramı" imiş öyle mi? Çok acayip bir düşünüş tarzı. Galiba ben de acayip bir iş yapıyorum. Sana Allah'ın ayetlerini yazıyorum. Oysa senin başına ne geldiyse onları okuya okuya geldi. Gerçekten ilginç bir durum. Allah'ın âyetleri hakkında tartışanları görmedin mi? Nasıl da döndürülüyorlar? (Mü'min 69) Kötü ameli kendisine süslü gösterilip de onu güzel gören kimse, ameli iyi olan kimse gibi mi olacaktır? Şüphesiz Allah dilediğini saptırır, dilediğini hidayete erdirir. (Ey Muhammed!) Onlar için duyduğun üzüntüler yüzünden kendini helak etme! Şüphesiz ki Allah onların yaptıklarını hakkıyla bilendir. (Fatir 8)
İşte tam olarak senin durumuna uygun düşen bir ayet: Allah'ın âyetleri hakkında, kendilerine gelmiş bir delilleri olmaksızın tartışanlar var ya, onların kalplerinde ancak bir büyüklük taslama vardır. Onlar, tasladıkları büyüklüğe asla ulaşmazlar. Sen Allah'a sığın. Şüphesiz O hakkıyla işitendir, hakkıyla görendir (Mü'min 56)
İyi anlamlı olsun kötü anlamlı olsun, sözler yakıştırmak için Allah'tan başkasını bulamadın mı? Eğer içsel dürüstlükle doğru olanı sezemediysen, bunu yapmadan önce bilenlere sorman gerekmez miydi.? Onlar sana bunun ne büyük bir günah olduğunu kesinlikle söylerlerdi. Yoksa koca koca ilahiyat profesörlerinin ömürlerini boş geçirdiğini mi sanıyorsun? Ama sen kitabı yazdın, piyasaya sürdün. Paracıklar da gelmeye başladı. Pişman olsan da vazgeçmen zor. Çünkü cepten bağlandın. Bununla birlikte ticaretinde zarar ettin.
Demek "Tanrı bana gelsin onu bir numara yapayım" ha? Tanrı bu sözün yüzünden seni hemen cezalandırmadığı için mi cüret buldun?. Gerçek şu ki sen Tanrı'yı hiç tanımıyorsun. Onu tanımaya en uzak olanlardan birisin. Ben onu senden çok daha iyi tanıyorum. Bu yüzden kitabını biraz karıştırınca dehşete düştüm. Hele aralardaki ayetleri görünce pislik üzerine serpiştirilmiş gül yaprakları görmüşcesine irkildim. Tezat hissine kapıldım. İçim acıdı. Bana yaşattığın bu acı yüzünden sana bu maili yazmak istedim. Seni tehdit ettiğimi filan sanma. Başına gelen gelmiş zaten. Böyle bir kitap yazmış olmaktan büyük talihsizlik olmaz. Yine de senin için üzüldüm. Doğru yolu bulmanı isterim. Sen gerçekten çok büyük bir günah işliyorsun. Allah'ın yazdığın şeyleri gördüğünü bilmiyor musun? Onu incitmek başkasını incitmeye benzemez. Sen yazarsın. Bir başkasının senin ağzından yalan yanlış bir şeyler yazması hoşuna gider mi? İster şaka olsun ister mecaz. Allah ile şaka yapılmaz. Ona gönülden tapılır. Ona gönülden yakarılır. Mü'minler ancak o kimselerdir ki; Allah anıldığı zaman kalpleri ürperir. Onun âyetleri kendilerine okunduğu zaman (bu) onların imanlarını artırır. Onlar sadece Rablerine tevekkül ederler. Enfal 2...Bu ayet nerede sen nerede??? Allah ile ilgili hiçbir gerçek bir bilinç tecrübesine de sahip olmadığın anlaşılıyor. Senin zannettiğin gibi değil. Allah'ın rahmeti gibi azabı da yakındır ve gerçeğin gerçeğidir.
Kitap büyük ve ağır bir günah, bir bahstsızlık vesikası olduğu halde onu baştan sona neşeli ve cool bir havada yazmışsın. Bunun da sebebi nedir biliyor musun? Ağlayarak cehenneme girecek olanların gülerek günah işleyip sonra da tövbe etmemeleri sebebiyle kitabın bu şekilde gelişti. İzahtan varestedir ki gülerek günah işleyen hele sanat yaptığını zanneden tövbe etmeye en uzak olandır. Alkışlayanların da ne çokmuş. Ama şer yolunda bu dünyada birbirine el çırpıp şak şak edenler öte dünyada birbirine düşman olur. Gördüğün gibi puzzle'ın uygun parçaları bir araya geliyor.
Yine de Allah merhametlidir. Samimi olarak tövbe edersen kabul eder:
De ki: "Ey kendilerinin aleyhine aşırı giden kullarım! Allah'ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Şüphesiz Allah bütün günahları affeder. Çünkü O, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir." Zümer 53
Eğer tövbe edeceksen artık sana yaraşan yaptığın iş yüzünden az gülüp çok ağlamaktır.

demokrat1
phobosdevil HAKLISIN DOĞAN HERŞEY ÖLMEYE MAHKUMDUR..O YÜZDEN KR'AN-I KERİMDE "ALLAH DOĞMAMIŞTIR DOĞURULMAMIŞTIR"BUYURULUYOR..MESELA YAZINDA BAHSETTİĞİN VİCDAN YÜZLEŞMESİ DE ÇOK ÖNEMLİ..O CÜMLEYİ ÇOK BEĞENDİM..STV DE BİR PROGRAM VAR.."BÜYÜK BULUŞMA"..LÜTFEN ONU İZLE..ORADA VİCDAN AYNASI İLE İNSANIN İNCEDEN İNCEYE HESAPLAŞMASI İŞLENMİŞ..BU KİTAP KAFALARI KARIŞTIRMAK ÜZERE SİPARİŞLE PİYASAYA ÇIKMIŞ ÖZEL GÖREVLERİ OLAN BİR KİTAP..BİLEREK OKURSA İNSAN YÖRÜNGESİNE GİRMEZ..ÖZGÜR KALIR..

PaCo
burda tek doğum günü olan var oda benim
dip not: Tanrılar ALLAH belanızı versin...

Kelebek
kitabın ismi de, arkasındaki yazı da küfür alameti.içine bakmaya gerek görmüyorum.

Muco
Bunun şakası dahi yapılamaz. Allah hakkında konuşuyoruz komşumuzun kızı hakkında değil!!! Heee kitabı alırsın okursun ne yazıyor bakarsın anlamaya çalışırsın merak ediyorsundur onlar başka. Kitabı okumakla günaha girmezsin küfür etmiş olmazsın... Ama öncelikle her insan kendi inancını tam anlamıyla bilmesi lazımki başkalarının inançlarını görüşlerini değerlendirebilsin. Kimiler islamiyeti tam olarak bilmiyor, bildikleri 5 şart 6 şart hepsi bundan ibaret ve tutup ta başka dinleri başka görüşleri değerlendirmeye çalışıyorlar ve sonucunda da ya sapık oluyorlar yada işin içinden çıkamayıp kim naparsa yapsın ben kendi bildiğimi yaparım diyorlar vs... Evet belki bir çoğumuz böyle şeylere önyargılı yaklaşıyor gibi görünüyor olabiliriz ama şöyle de bişey var bu kitap önyargılı yaklaşılması gereken önemli kitaplardan biri... Her insanın dinine görüşüne saygımız var isteyen istediği yoldan gider gidiyor da zaten istediğini yapar istediğini yaşar. Ama her müslümanın üzerine düşen bi görev vardır... Gücünün yettiği kadar ulaşabildiğin kadar insana ulaşmak yanlışları hataları varsa onları düzeltmelerine yardımcı olmak bilgileri senden eksikse bilgilenmelerine yardımcı olmak...

Yılmaz.N.
Bu alemde çok iğrenç işler dönüyo.sanki Amerika burası.

Tayfun K.
Okuyanlar ve okumayanlar yorumlarını okudum. Anlayamadığım bu yorumları kimin seçerek buraya koyduğu. Eğer her yorum yapanın yazısı yayınlanıyorsa eleştiri makenizmanız güzel işliyor diyeceğim ancak gördüğüm kadarıyla yorumlara bakınca hayatında hiç KURAN okumamış daha doğrusu anlamak için okumamış bir grubun yorumları var. Sizin söyledikleriniz yeni şeyler değil. Ve de daha kötüsü uzun süredir İslam içerisine yerleştirilmeye çalışılan aslında.

isimsiz
saçmalıktan başka birşey değil.

isimsiz
sadece önsözüne baktım ve bu kitabın ne kadar saçma bir kitap olduğuna kanaat getirdim. ne kadar basit değil mi? sayısız varlığı yaratan, gözeten Yüce Rabbim kendi yarattıklarından yardım alıyor. hatta onlarla msn de konuşuyor falan da filan da... islamiyet gericilik ya bunu da ilerici akıl yoksunları yazıyor. tanrı değil ALLAH.. madem islami bilgilere ihtiyacı olan var. gitsin diyanetin 51354135734 tane kitabı var. onları okusun. böyle saçmalıkların peşinden koşmasın...

Ali.Z.
Bir dostumun tavsiyesi üzerine bir kitap aldım ve başladım okumaya. İlk sayfaları ilginç geldi. Zaten önerilmiş olmanın bir önyargısı ve ön merakı da var. Tanrının doğum günü adında bir kitap. Genç bir reklamcı tarafından yazılmış.

15 sayfa herhangi bir kitap gibi okunuyor. Ondan sonra tahammül sınırlarınız zorlanıyor artık. Kötü diye değil ama basit ve sığ diye yorumluyorum önce. Ve boşuna zaman kaybına yol açtığını düşünüyorum. Dahası zaman bulunur belki o da değil. Nasıl ki her hangi bir yerden yediğiniz yemekten çekinirsiniz midenizi bozabilir diye, öyle bir tedirginlik vardır her başladığım kitapta. Abur cubur yememek gibi her yazılanı da ciddiye almam. Beynim midemden daha önemli benim için.

aysa
Kitabı okumadım, Ama bir an ürperdim, her ne kadar okumasamda...
Bilinçli okuyucu , bilgili ,kültürlü, düşünmesini bilen birey için tehlike gözetmiyor...
Ama belli kalıplarda , denilenin peşinden giden araştırmayan, düşünmeyen kitle için zararlı olabileceğini düşünüyorum.-Ki bu tarz kitap vb.'lerde amaç bu kitleler...
Umarım düşündüğüm gibi değildir, kitap konusunda yanılıyor yanlış yorum yapıyorumdur...
Gittikçe köreliyoruz, ve kimsenin kendini bilemeye niyeti yok.

antispiritualist
Burak Bey, Kuran-ı Kerim "mübin"dir. Dini anlamak için ne tefsire, ne hadise, ne mezhep öğretilerine, ne sizin kitabınıza, ne de başka bir yardımcı kaynağa gerek yoktur. Allah'ın kitabı objektif bir perspektifle okuyabilenlere APAÇIKtır. Bunu söyleyen de bizzat KURAN'ın kendisidir. Kitabınız hakkında kopan tantanayı okuyucularınızın spirituel kitaplara olan uzaklığına/yabancılığına bağlıyorum. İçerik olarak Ramtha'dan, tasavvuftan, Blabla birlik derneklerinden farklı birşey söylemiyorsunuz. Tek farkınız ayetleri bağlamlarından çıkarak yorumlamanız ve sembollik anlamlar yüklemeniz. Günümüzde varlığını sürdüren mezhep islamı, tasavvuf vs. ile fikirleriniz arasında benzerlik olabilir. Ama KURAN-I KERIM'in GERCEK İSLAMI ile taban tabana zıt şeyleri savunuyorsunuz. Spirituel öğreti Kuranın bir üst seviyesi/tamamlayıcısı/ açıklayıcısı falan değil. Olsaydı hedefleri aynı olurdu. Öyle gözüküyor ama derinlere indikçe durum değişiyor. Talaş, nişasta, oksijen... Bunların hepsi insanlık için faydalı şeyler.. ama hepsi bir araya geldiğinde- kimyasal reaksiyon sonucunda tahrip gücü yüksek olan oksijen bombası meydana geliyor. Kuran ANTI-SPIRITUALIST bir kitap. İste bu yüzden sizin savunduklarınıza aslında ZIT. ARAF SURESI (11-23) Andolsun ki sizi yarattık, sonra sizi biçimlendirdik, sonra da meleklere "Âdem'e secde edin" dedik. Onlar da secde ettiler. Ama İblis etmedi, secde edenlerden olmadı o. Allah buyurdu: "Sana emrettiğimde secde etmeni engelleyen neydi?" İblis dedi: "Ben ondan hayırlıyım. Beni ateşten yarattın, onu çamurdan yarattın.“ Buyurdu: "O halde in oradan. Senin haddine mi orada büyüklük taslamak! Hadi çık! Sen alçaklardansın." Dedi: "İnsanların diriltileceği güne kadar bana süre ver." Buyurdu: "Süre verilenlerdensin." Dedi: "Beni azdırmana yemin ederim ki, onları saptırmak için senin dosdoğru yolun üzerine kurulacağım." "Sonra onlara; önlerinden, arkalarından, sağlarından, sollarından musallat olacağım. Birçoklarını şükreder bulamayacaksın." Allah buyurdu: "Çık oradan. Yenik düşmüş ve kovulmuş olarak. Onlardan sana uyan olursa yemin olsun ki, cehennemi tamamen sizden dolduracağım." "Ey Âdem! Sen ve eşin cennette oturun, dilediğiniz yerden yiyin ama şu ağaca yaklaşmayın. Yoksa ikiniz de zalimlerden olursunuz." Derken, şeytan, kendilerinden gizlenmiş çirkin yerlerini onlara açmak için ikisine de vesvese verdi. Dedi: "Rabbinizin sizi şu ağaçtan uzak tutması, iki melek olmayasınız yahut ölümsüzler arasına katılmayasınız diyedir." Ve onlara, "ben size öğüt verenlerdenim" diye yemin de etti. Nihayet onları kandırarak aşağı çekti. O ikisi ağaçtan tadınca çirkin yerleri kendilerine açıldı. Bahçenin yapraklarından yamalar yapıp üzerlerine örtmeye başladılar. Rableri onlara seslendi: "Ben size bu ağacı yasaklamadım mı? Ben size, şeytan sizin için açık bir düşmandır demedim mi?" "Ey Rabbimiz, dediler, öz benliklerimize zulmettik. Eğer bizi affetmez, bize acımazsan elbette ki hüsrana uğrayanlardan olacağız." Burak BEY, Araf Suresi’nden de anlaşılacağı üzere İblis ırkçı, kibirli, nankör, yalancı ve düzenbaz. Adem ve eşi İYİ NİYETLİ bir şekilde cennette yaşıyorlar. Elbet şeytan onlara kendisinin kim olduğunu ve amacının ayaklarını kaydırmak olduğunu açık açık söylese kanmayacaklar. Ama İblis yalanlar söyleyerek, yeminler ederek kandırıyor onları. Fark etmiyorlar bile yaptıklarıyla öz benliklerine zulmettiklerini... Niyetiniz iyi olabilir... İslamı sevdirmek istiyor olabilirsiniz ama Araf suresinden çıkarmamız gereken ders, niyetimizin iyi olması pek birşey ifade etmiyor... Aklımızı kullanmamız, uyanık ve tetikte olmamız, oyunlara kanmamamız gerek.. Kuran'da geçen yaratılış hikayesi bunu öğütlüyor... Blogunuzda cinlerle ilgili bir yazınızı okudum. İnsana meleklerin bile secde ettiğinden, üstün oldugundan, cinlerin ona hiç bir zarar veremeyeceğinden bahsetmişsiniz. BU BILGILERI NEYE DAYANARAK SOYLEDINIZ? Bakın ALLAH'IN KİTABINDAKİ KEHF SURESİ SİZİN GİBİ DEMİYOR. Hani, biz meleklere "Âdem'e secde edin" demiştik de İblis dışında hepsi secde etmişti. İblis, cinlerdendi. Kendi Rabbinin emrine ters düştü. Şimdi siz, benim beri yanımdan, onu ve onun soyunu dostlar mı ediniyorsunuz? Hem de onlar sizin düşmanınızken. Zalimler için ne kötü bir değiştirmedir bu! (Kehf, 50) BU SURE İBLİS CİNLERDENDİ DİYOR. O YUZDEN SECDE ETMEYİ REDDETTİ, BÖBÜRLENDİ, ÜSTÜNLÜK TASLADI DİYOR. Bunlarla ilgili şu ayetler de var; dikkatle, düşünerek okumanızı öneririm... İblis orduları toplu haldedir. (Şuara, 95) Allah'a bir de cinleri/gözle görülmeyen yaratıkları ortak koştular. Oysaki, onları O yaratmıştır. Bilgisizce O'na oğullar ve kızlar isnat etme saçmalığını gösterdiler. Şanı yücedir O'nun! Onların nitelemelerinin ötesindedir O! (En'am Suresi, 100) Gün olur şöyle diyerek onları huzurunda toplar: "Ey cinler/görünmez varlıklar topluluğu! Şu insanlara gerçekten çok ettiniz/insanların birçoğuna göz diktiniz." Onların insanlardan olan dostları şöyle derler: "Rabbimiz, kimimiz kimimizden yararlanmıştı. Bizim için belirlediğin sürenin sonuna geldik." Buyurur ki: "Barınağınız ateştir. Dilediğim zamanlar hariç orada süreklisiniz." Senin Rabbin Hakîm'dir, Alîm'dir. (En’am 128) Kim Rahman'ın Zikri'ni görmezlikten gelip ondan uzaklaşırsa biz ona bir şeytanı musallat ederiz de o ona can yoldaşı olur. Bu şeytanlar onları yoldan saptırırlar. Onlarsa kendilerinin hâlâ HİDAYET ÜZERE OLDUKLARINI SANIRLAR. Sonunda bize geldiğinde, şeytan, yoldaşına şöyle der: "Keşke aramızda iki doğu arası kadar uzaklık olsaydı. Ne kötü yoldaşmışsın sen!" Bugün hiçbir şey işinize yaramayacaktır. Çünkü zulme sapmışsınız. Azapta ortaklık kuracaksınız. Gerçek şu: Bu Kur'an sana ve toplumuna elbette ki bir hatırlatıcı/bir düşündürücü/bir şeref/bir öğüttür. Bundan sorumlu tutulacaksınız. (Zühruf 36, 37, 38, 39, 44) Gün olur, onların hepsini bir yere toplar, sonra meleklere sorar: "Şunlar, sadece size mi kulluk/ibadet ediyorlardı?"Melekler derler ki: "Tespih ederiz seni! Bizim Velî'miz sendin, onlar değil. Doğrusu şu ki, onlar cinlere tapıyorlardı. Onların çoğu cinlere iman etmekteydi (Sebe, 40, 41) Burak Bey, Altınçağa geçiş konusu- kıyamet senaryoları son günlerde çok popüler. O yüzden bu öğretilerin bu kadar yaygınlaştıgı falan soyleniyor. Bu öğretinin adı NEW AGE olabilir. Ama paganizmi araştırın, new age öğretisi ile İNANILMAZ BENZEDİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ. Biliyorsunuz KURAN CAHİLİYE DONEMINE SON VERMEK, PAGANIZMLE SAVAŞMAK İÇİN GELMİŞTİ. Sözü daha fazla uzatmıyorum. Konu hakkında daha fazla ve daha derinlemesine araştırma yapmanızı öneriyorum. İyi geceler

ftmnrcr
ya arkadaslar bazilarinizin yazdigina gercekten guldum.. ben bu kitabi okudum.. kitaptan size bazi bilgiler veriyim.. sakal Islam\'in birsembolu olmus ,(sunnet olduguna deginilmemis) Allah sizin yediginize, ictginize, giydiginize bakmaz!!! o sizin sinelerinize bakar.. universitelerdeki basortusu sorununu nasil kaldirabiliriz sorusuna? dona: eger islamiyette boyle birseyin olmadigini soylersek o zmn kalkar!! yani basortmek farz degil diyor kisacasi.. birde diyorki ezani erkeklerin okumasinin sebebi ezanin tanrinin sesi olmasiymis bu yuzden kalin bir ses gerekiyormus ve onceden simdiki ses sistemleri olmadigi icin amac sesi en uzaga duyurmakmis.. ben: ezani sesi guzel olanlar okumali bence muezzinler san egitimi alabilir, dahada otesi bence ezanin kadin sesindende dinlenmesi gerekir. dona:seninle ayni fikirdeyim!! tanri cocukla ayni fikirdeymis.. iste boyle + bu ozdemir ailesi escinsellikle cok yakindan ilgili bu adamin karisi da escinsel bir cocugun ailesiyle sorunlariyla ilgili roman yazmis.. burak bey diyorki tanri kelimesini kullanmasinin sebebi bu kitabin baska dillerede cevriliyor olmasiymis.. yani kitabin basina aciklama yapamior mu acaba God=llah diye cok sacma bir sebep gercekten.. donanin acilimida dogrudan O\'naymis.. Allah bizi gercekten inananlari dogru yoldan ayirmasin.. boyle insanlarida islah etsin..

İsimsiz
edebıyatı ve Felsefeyı bırbırıne katarak mukemmel süslü kelımelr ıle beyın bulandırcı soz ler (dusundugunuz her sey dusunce degıldır gıbı....peh...)ıle ancak kendı kapasıtendekı kısılerı yıkıyabılırsın.Sen neye kıme hızmewt edıyosun kı bole bı kıtap yazmıssın bırde senın kıtabını begenen ahmaklar var:):):
bu kadar seyden haberdarsında BIR TEK İHLAS SURESINDEN haberın yok.(Ey Muhammed!) De ki: O Allah bir tektir. Allah her şeyden müstağni ve her şey O'na muhtaçtır. O doğurmamış ve doğmamıştır. Hiç bir şey O'na denk değildir. Ve bu gercek baglamda sen nsaıl olurda tanrının dogum gunu dersın.Senın de kıtabı okuyanın da beyınlerı ıste bu kadar ufacıkkk.
İsın aslı zaten sen tanrı demıssın senın tasvırın baska bı dın , baska bı İlah baska bı kıtap tır. Anlattıgın hersey baska bı dın dekı gızem ve entrıkalrdır ....
KULAGI KUPELI bılırsınkı bızım toplumumuz bole seylerı begenmezler .Ve sende erkeklıgınle kadınlara benzemıssın zaten KIYAMETIN ALEMTINI baslatmıssın.